(22) 390 64 92
biuro@koncepcja.waw.pl
Targowa 50/52, Warszawa

Nasze usługi

Analizujemy sytuację finansową, poszukujemy najlepszych rozwiązań, wdrażamy je i zarządzamy lokalem. Zwiększamy sprzedaż, poszukujemy nowych klientów i nowych produktów.

Icon image

Analiza działalności

Przygotujemy dokładną analizę sytuacji lokalu gastronomicznego, uwzględniając przepływy finansowe, otoczenie konkurencyjne i wszelkie możliwości zwiększenia obrotu.

Icon image

Wydarzenia

Wspólnie zastanowimy się, jakie wydarzenia będą pasowały do danego lokalu gastronomicznego i w jaki sposób je wprowadzić, by miejsce stało się bardziej atrakcyjne w oczach klientów.

Icon image

Współpraca z mediami

Przeanalizujemy, w jaki sposób kontaktować się z obecnymi i przyszłymi Klientami lokalu. Sprawdzimy, jak wykorzystać zarówno media społecznościowe, jak i tradycyjne.

Icon image

Programy lojalnościowe

Przygotujemy strategię zatrzymania obecnych Klientów i poszukiwania kolejnych. Poprzez system zachęt i promocji stworzymy społeczność związaną z danym lokalem.

Icon image

Wprowadzanie promocji

Za pomocą różnego rodzaju kanałów informacyjnych dedykowanych dla lokalu stworzymy system promocji i zachęt do przychodzenia w dane miejsce.

Icon image

Kontakt z Klientami

Przygotujemy narzędzia do stałego kontaktu z Klientami lokalu, zarówno indywidualnymi, jak również korporacyjnymi. Będziemy informować ich o działaniach lokalu.